Öğrenci sevdiği ve beğendiği öğretmen ile çalışabilir mi? Öğretmen ve koçunu değiştirebilir mi?

Cevap:

Tanışma özel dersleri ile öğrenci öğretmenini seçebilir. Yıl içinde öğrenci istediğinde öğretmenini veya koçunu değiştirebilir. Eve gelen öğretmen gibi düşününüz. Öğrenci dersten memnun kalmazsa öğretmen o eve tekrar gidebilir mi? Gidemez. Aynı şekilde Dersflix Derece Merkezi’nde öğrenci öğretmeninden öğrenemezse o öğretmen ile çalışmak zorunda değildir.

Peki bu soru neden aklınıza geldi? Hiç düşündünüz mü? Çünkü VIP kurslarda bile öğrenci öğretmen seçemiyor, değil mi? Öğretmenden anlamasa bile derse girmek zorunda, değil mi? Böylesi bir zorunluluk Dersflix Derece Merkezi hiçbir şubesinde karşılaşmazsınız. Dersflix kazanma garantisi vermez ama öğrenme garantisi verir. Bunu da öğretmen seçme özgürlüğü ile sağlar.

Dersflix Derece Merkezi sadece öğrenciler rekabet etmez. Aynı zamanda öğretmenler de birbiriyle rekabet eder ve öğrencilere kendilerini sevdirmek ve dersi öğretmek için çırpınırlar. Yoksa öğrenci o öğretmen ile çalışmazsa kurum da o öğretmen ile çalışamaz.

Dersflix bundan dolayı rekabet kültürü üzerine kurulmuştur ve bundan ötürü YKS hazırlıkta liderdir ve en yüksek ücretleri talep etme hakkını yıllarca süren mücadelelerin neticesinde bileğinin hakkıyla kazanmıştır.