2 Yılda, Sıfırdan Zirveye

Bu program 11. sınıf öğrencileri için uygundur. "Dersflix Derece Merkezi" bir dershane olmadığından kişiye özel çalışma programı senenin her vakti yapılabilir. Bu sebeble istediğiniz zaman bu programa başlayabilirsiniz.

Dersflix Derece Merkezi, temeli olmayan öğrencileri kabul etmiyor mu? Elbette ki kabul ediyor, ancak bu öğrencinin gerçekten istekli olması gerekmektedir. Sıfırdan dereceye çıkarmak için bir yıl yeterli değildir; ancak iki yıl sıkı bir çalışma ile bu mümkündür. İlk yıl, öğrencinin temel bilgilerini kuvvetlendirmek, ikinci yıl ise dereceye hazırlanmak için kullanılmaktadır. Dolayısıyla, 11. sınıfta Dersflix Derece Merkezi'ne başvuran öğrenciler, sıfırdan bile başlasalar, özel koçlar eşliğinde haftalık düzenli programlarla dereceye hazırlanmaktadır. Dersflix Derece Merkezi'nin KÖK sistemi ile bu mümkündür. Örneğin, başarılar sayfasında görebileceğiniz Halis Öztürk isimli öğrencimiz, 11. sınıfa başlarken Dersflix Derece Merkezi'ne başlamış ve iki yılda sıfırdan gelerek Türkiye 657.'si olmuştur.

Derflix K.Ö.K. Sistemi ve Eğitim Anlayışı

Birebir Özel Dersler: Bütün dersler birebir alanında uzman öğretmenler tarafından verilir. Birebir dersler öğrencilerin akademik düzeyine göre planlanıp anlatılır. Öğrenciler konuyu kavramadan bir sonraki konuya geçilmez.

Kütüphane Ortamı: Öğrenciler birebir derslerin dışında kütüphane ortamında ders çalışır. Öğretmen ve koçlarının nezaretinde, çalışmaya istekli öğrencilerle birlikte motivasyonu yüksek bir şekilde ders çalışma disiplini kazandırılır.

Koçluk: Koçluk sistemi ile ders takibi ve ödevlendirme yapılır. Ödevler Koç ve Öğretmenler tarafından takip edilir, her hafta Koç tarafından yeni program yapılır. Öğrenciler yapamadığı ve yanlış yaptığı bütün sorular mutlaka çözülür.

Denemeler: Yıl boyunca 150-300 arası deneme yapılır. Öğrencilerin yanlış yaptığı sorular çözülür. Konu eksikleri tespit edilip Koç tarafından program yapılır. Her 5 denemeden sonra konu analiz karnesi çıkarılır. Öğrenciye özel kaynaklar ve deneme tavsiye edilir.

Sıfırdan Dereceye YKS Hakkında Merak Edilenler: