Yazın Çalış, Kışın Kazan

Bu program 12. sınıf öğrencileri için uygundur.

Dersflix Derece Merkezi, yaz döneminde hiç kapanmaz çünkü öğrencilerini dereceye hazırlamaya devam eder. Rakip kurslar 15 Ağustos’a kadar tatil yaparken, Dersflix Derece Merkezi bu tarihe kadar hem TYT hem de AYT konularını tamamlar. Rakip öğrenciler eğitimlerine başladığında, Dersflix Derece Merkezi öğrencileri tüm konuları yaz kamplarında bitirmiş ve deneme sınavlarına başlamış olur.

Dersflix Derece Merkezi, yaz dönemlerine büyük önem verir. Çünkü rakipler yazın ders çalışmazken, Dersflix Derece Merkezi öğrencileri özel derslerle eksiklerini hızla kapatıp deneme sınavlarına odaklanmak için zaman kazanır.

Yaz döneminde okul olmadığı için, tüm gün özel dersler ve özel koç programları ile hem TYT hem de AYT konularında hızla ilerleme sağlanır. Yaz bitip okul başladığında, rakipler okulda yorulurken Dersflix Derece Merkezi öğrencileri konuları zaten bildikleri için okulda yorulmazlar ve kışın eve gittiklerinde dinç oldukları için daha fazla soru çözebilirler.

Derflix K.Ö.K. Sistemi ve Eğitim Anlayışı

Birebir Özel Dersler: Bütün dersler birebir alanında uzman öğretmenler tarafından verilir. Birebir dersler öğrencilerin akademik düzeyine göre planlanıp anlatılır. Öğrenciler konuyu kavramadan bir sonraki konuya geçilmez.

Kütüphane Ortamı: Öğrenciler birebir derslerin dışında kütüphane ortamında ders çalışır. Öğretmen ve koçlarının nezaretinde, çalışmaya istekli öğrencilerle birlikte motivasyonu yüksek bir şekilde ders çalışma disiplini kazandırılır.

Koçluk: Koçluk sistemi ile ders takibi ve ödevlendirme yapılır. Ödevler Koç ve Öğretmenler tarafından takip edilir, her hafta Koç tarafından yeni program yapılır. Öğrenciler yapamadığı ve yanlış yaptığı bütün sorular mutlaka çözülür.

Denemeler: Yıl boyunca 150-300 arası deneme yapılır. Öğrencilerin yanlış yaptığı sorular çözülür. Konu eksikleri tespit edilip Koç tarafından program yapılır. Her 5 denemeden sonra konu analiz karnesi çıkarılır. Öğrenciye özel kaynaklar ve deneme tavsiye edilir.

YKS Yaz Kampı Hakkında Merak Edilenler: