Bir Bakışta Dersflix

Dershane Değildir. Çünkü Sınıf Dersi Yok.
Özel Ders Değildir. Çünkü Saat Sınırı Yok.
Ticarethane Değildir. Çünkü Sadece İstekli Öğrencileri Kabul Ediyor.

Dersflix’in ne olduğundan önce ne olmadığından bahsedelim: Dersflix bir dershane değil... Dersflix, kendi kendine çalışma ortamı, saat sınırı olmaksızın özel ders ve öğrenci koçluğunu birleştiren inovatif bir sınav hazırlık sistemidir.

Biz Dersflix olarak öğrenci, aile ve Dersflix’den oluşan üstün başarı üçgenine inanıyoruz. Bu başarı üçgenine göre, öğrenci tohum, aile güneş ve Dersflix’de toprağı temsil ediyor. Bu üç unsur doğru şekilde bir araya gelmeden üstün başarı elde edilemez…

kok2-removebg.jpg

Bu inovatif modeli anlatmak için dünyaca ünlü IKEA markasını örnek vermek istiyoruz. IKEA’yı mükemmel yapan özelliklerden birisi, müşterisini ürünün nakliye ve montajını yapacak kadar (üstelik bunu gönüllü yapacak kadar) sürecin içine çekmesi, mühendislik başarısı sayesinde ise bu süreci herhangi bir insanın bile yapabilmesini sağlayacak kadar da yalınlaştırmasında değil midir? İşte biz de IKEA gibi öğrencilerimizi bu çalışma sürecinin içine, hem de gönüllü olarak çekiyoruz ve öğrenme işini kollektif hale getiriyoruz. Öğrencilerimiz bizden alacakları 1 seanslık özel derse ile saat sınırı olmadan soru çözerek konuyu öğreniyor. Yani kendi mobilyalarını en ince ayrıntısına kadar kendileri monte ediyorlar.

Bir Bakışta Dersflix Hakkında Merak Edilenler: