K.Ö.K. formülü nedir? K.Ö.K. sistemini daha geniş anlatır mısınız?

Cevap:

K.Ö.K., Dersflix’in sınavlara hazırlık sisteminin mottosudur. Koçluk, Özel Ders ve Kütüphane’nin birleşimidir.

13 yıldır üniversite sınavlarına öğrenci hazırlayan Dersflix, bambaşka bir metot kullanmaktadır. Bu metot, öğrencinin sınavlara hazırlanması için gereken tüm ihtiyaçlarını karşılar niteliktedir.

Dersflix Derece Merkezinde tüm dersler bire bir özel ders formatında işlenir ve bu derslerde saat tutulmaz. Ayrıca öğrenciye ders sonunda özel sorular hazırlanır ve öğrencinin konuyu ne derece anladığı tespit edilir. 

Öğrenci, yapamadığı soruları tekrar öğretmenine sorar ve bu sayede kalıcı öğrenme gerçekleşir.

Sabah 9.00’dan akşam 21.00’e kadar açık “Hocalı Kütüphanemizde”, öğrenci derslerini çalışır. Yapamadığı soruları öğretmenlerine anında sorar. Dersflix kütüphaneleri, sıradan kütüphanelerin aksine her zaman öğretmenlidir, sıkışık değildir ve herkes sadece ders çalışır. Bu sayede öğrenci rekabeti hisseder ve ders çalışmak ister.

Öğrencinin haftalık ve günlük akademik programı, Eğitim Koçu tarafından yapılır. Eğitim Koçlarımız da birer branş öğretmeni oldukları için tüm konulara hakimdirler ve derece hedefleyen öğrencilerle doğru iletişimi kurabilir, onları motive edebilirler. Eğitim Koçlarımız aynı zamanda aile ve öğrenci arasında da bir köprü kurarak objektif bilgi akışı sağlar. Kimse “karanlıkta kalmaz”. Akademik tüm gelişmeler açıkça masaya yatırılır.

Bu konu hakkında kurucumuz Hakan Akçay'ın bu konu hakkındaki görüşlerini mutlaka izleyiniz: