terleten-dersler.jpg

Dersflix Derece Merkezi, öğrencilerinin başarısı için iddialı hedefler belirlerken, bu hedeflere ulaşabilmek için iddialı ve zorlu soruların çözülmesi gerektiğinin bilincindedir. Bu doğrultuda, programlarını oluştururken özellikle en zor ve kaliteli sorulara odaklanır ve öğrencilere seviye seviye sorular sunar.

Dersflix Derece Merkezi, kendi bünyesinde bulunan yayınevinden çıkan soruları kullanmanın yanı sıra, piyasada bulunan tüm kaynaklardan titizlikle soruları tarayarak özel bir derece arşivi oluşturmuştur. Bu arşiv, öğrencilere ağırlık gibi düşünülebilecek seviyelerde sorular sunar. Sanki bir ağırlık kaldırma antrenmanında olduğu gibi, öğrencilere 5kg, 10kg, 15kg gibi sıralı seviyelerde sorular sunularak, onların gelişimlerini adım adım ilerletir.

Piyasadaki 120 yayınevinden bu kadar geniş kapsamlı ve kaliteli soruları toplamak ve derlemek, bir öğrencinin tek başına yapabileceği bir iş değildir. Bu nedenle, Dersflix Derece Merkezi, branş öğretmenleri ve eğitim koçlarıyla işbirliği yaparak bu arşivi sürekli olarak günceller ve her ay ileri düzeyde sonuçlar isteyen öğrencilere sunar. Bu şekilde, öğrencilerin başarılarına daha etkin bir şekilde katkı sağlanır ve hedeflerine ulaşmaları için gerekli olan desteği sağlanmış olur.

Dersflix Terleten Testler Hakkında Merak Edilenler: