Dersflix Derece Merkezi öğrencileri Kimya derslerinde çok zorlanmamaktadır. Bire bir özel derslerle çok hızlı ve etkili bir şekilde konular bitirilmektedir. Bol bol ve kaliteli soru çözümleri ile en az soru kaçırılan branş Kimya olmaktadır. Özel derslerimizde saat tutulmaz ve konuları tam olarak kavrayana tecrübeli öğretmenlerimiz nezateinde kadar konular işlenir.  20 yıldan fazla deneyime sahip seçilmiş (*) öğretmenlerimiz, başarımızdaki en büyük pay sahibidir. Eis yayınları tarafından hazırlanan konu anlatım föyleri, derslerimizin temelini oluşturur. Öğrencilerimiz, öğretmenleriyle birlikte bu föylerdeki örnek soruları çözer ve konuları daha iyi anlamak için testleri kendi başlarına çözerler.

Ders kalitemize güveniyoruz. Ücretsiz Tanışma Dersimize Kayıt Olun!

(*) Dersflix Derece Merkezi​​​​​​ öğretmenleri, 1417 öğretmen arasından seçilerek oluşturulmuş, Boğaziçi ve ODTÜ gibi üniversitelerden mezun, aktarma kabiliyeti yüksek öğretmenlerden oluşan 77 kişilik bir kadrodur.

Kimya Özel Derslerinde Dersflix Farkı

  1. Aktarma becerisi özel derslerde en önemli unsurdur. Özel ders anlatma fıkra anlatmaya benzer. Vurgu, tonlama çok mühimdir. Örneğin Cem Yılmaz da fıkra anlatıyor bizler de. Aynı etki oluyor mu? 
  2. Özel derslerde saat tutulmaz. Föy ve konu öğrenene kadar özel ders seansı devam eder.
  3. Öğrenme garantilidir. Öğrenci dersi öğrenmediğini iddia ederse seans paketinden düşüm yapılmaz ve özel  ders farklı bir öğretmen ile tekrar edilir.
  4. Kimya öğretmeni öğrenciden daha hızlı soruyu çözebilme kabiliyetine sahiptir. 20 yıl tecrübelidir. Öğrenciye güven verir.
  5. Kimya özel derslerinde  konu anlatmak bir birim önemli ise soruları tıkır tıkır çözebilmek 10 birim önemlidir.
  6. Derece öğrencileri genelde konuyu bir miktar bilir ama sorularda takılır. Öğrencinin takıldığı soruları usta öğretmen pratik yollarla ve zaman kazandırarak test tekniğine uygun şekilde çözer ve öğrenciye hızlı soru çözmeyi öğretir.

Aşağıda Kimya dersi için işlediğimiz konular bulunmaktadır:

KİMYA KİMYA BİLİMİ ATOM VE PERİYODİK SİSTEM KİMYASAL TÜRLER ARASI ETKİLEŞİMLER
MADDENİN HALLERİ DOĞA VE KİMYA KİMYANIN TEMEL KANUNLARI VE KİMYASAL HESAPLAMALAR
KARIŞIMLAR ASİT BAZLAR TUZLAR KİMYA HER YERDE
MODERN ATOM TEORİSİ GAZLAR SIVI ÇÖZELTİLER VE ÇÖZÜNÜRLÜK
KİMYASAL TEPKİMELERDE ENERJİ KİMYASAL TEPKİMELERDE HIZ KİMYASAL TEPKİMELERDE DENGE
KİMYA VE ELEKTRİK KARBON KİMYASINA GİRİŞ ORGANİK BİLEŞİKLER
ENERJİ KAYNAKLARI VE BİLİMSEL GELİŞMELER    

Kimya Özel Ders Hakkında Merak Edilenler: