Dersflix Derece Merkezi iyi bir lisenin YKS sınavında derece yapmak için çok mühim olduğunu bildiği için LGS hazırlıktan sadece 30 öğrenci kabul edip bu öğrencileri 500 tam puana hazırlamaktadır.

LGS hazırladğı öğrenciler en iyi liseleri kazanmakta ve 3 sene sonra 11. Sınıfa geçtiklerinde YKS hazırlık sürecinde tekrar Dersflix Derece Merkezi ‘ni tercih etmektedirler. Böylece Dersflix Derece Merkezi ortaokuldan itibaren öğrencilerini YKS derecesi için hazırlamış olmaktadır.

Dersflix Derece Merkezi ‘nden LGS hazırlık yapan öğrenciler aynı zamanda liselerinden 20 arkadaşını da Dersflix Derece Merkezi ile tanıştırırlar. Bu da Dersflix Derece Merkezi’nin YKS derece hazırlığı için ihtiyaç duyduğu yetenekli ve zeki öğrencilerin daha hızlı bulmasını sağlamaktadır.

Dersflix Derece Merkezi LGS’den Derece’ye programını çok ciddiye almakta ve stratejik planlama içerisinde titiz davranmaktadır. Bu çerçevede LGS’den Dereceye programında 8. Sınıf konularını sadece bire bir özel derslerle işlemektedir. Özellikle 8. Sınıf matematik branşında yeni nesil sorulara ağırlık vermekte ve öğrencilerin LGS sınavında matematik alanında ful çıkartmalarını çok önemsemektedir.

LGS’den Dereceye Programı Hakkında Merak Edilenler: