Eksiklerinizi Tamamlayın, Zirveye Ulaşın

Bu program 9, 10, 11, 12. sınıf ve mezun öğrenciler için uygundur. "Dersflix Derece Merkezi" bir dershane olmadığından kişiye özel çalışma programı senenin her vakti yapılabilir. Bu sebeble istediğiniz zaman bu programa başlayabilirsiniz.

Dersflix Derece Merkezi'nin temel amacı, öğrencilere zaman kazandırmaktır. Sınav öğrencisi eksiklerini ne kadar erken tamamlarsa, o kadar fazla zaman kazanır ve daha fazla deneme sınavı çözme imkanına sahip olur.

Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) hazırlık sürecindeki öğrenciler, Türkiye birinciliğine bile hazırlansalar, eksiklikleri hiçbir zaman tamamen bitmez. Sınıf derslerinde kişiye özel derslerle eksiklere odaklanmak genellikle mümkün değildir. Dersflix Derece Merkezi ise özel eğitim koçları ile spesifik olarak kişiye özel eksik tespiti yapar ve sadece bu eksiklere odaklanır. Böylece öğrenciler, rakiplerine göre konuları daha erken tamamlayarak eksiklerini giderir ve daha fazla deneme sınavı çözme fırsatına sahip olurlar.

Dersflix Derece Merkezi’ne başvuran öğrenciler, genellikle yüksek kapasiteleri nedeniyle başka kurs ve dershanelerden burs kazanabilmektedir. Bu öğrencilerin bazıları, ücretsiz eğitim almanın avantajlarını düşünerek ve ailelerine maddi yük olmamak adına, 11. sınıfta bu tür dershanelere kayıt yaptırır ve 12. sınıfta eğitimlerine başlar. Ancak, Ağustos ayında burslu olarak başladıkları dershanelerde bazı derslerden memnun kalmadıklarında, Dersflix Derece Merkezi'ne başvururlar ve sadece belirli derslerdeki eksiklerini tamamlamak üzere paket seanslar satın alarak bu eksiklikleri giderme imkanına sahip olurlar.

Derflix K.Ö.K. Sistemi ve Eğitim Anlayışı

Birebir Özel Dersler: Bütün dersler birebir alanında uzman öğretmenler tarafından verilir. Birebir dersler öğrencilerin akademik düzeyine göre planlanıp anlatılır. Öğrenciler konuyu kavramadan bir sonraki konuya geçilmez.

Kütüphane Ortamı: Öğrenciler birebir derslerin dışında kütüphane ortamında ders çalışır. Öğretmen ve koçlarının nezaretinde, çalışmaya istekli öğrencilerle birlikte motivasyonu yüksek bir şekilde ders çalışma disiplini kazandırılır.

Koçluk: Koçluk sistemi ile ders takibi ve ödevlendirme yapılır. Ödevler Koç ve Öğretmenler tarafından takip edilir, her hafta Koç tarafından yeni program yapılır. Öğrenciler yapamadığı ve yanlış yaptığı bütün sorular mutlaka çözülür.

Denemeler: Yıl boyunca 150-300 arası deneme yapılır. Öğrencilerin yanlış yaptığı sorular çözülür. Konu eksikleri tespit edilip Koç tarafından program yapılır. Her 5 denemeden sonra konu analiz karnesi çıkarılır. Öğrenciye özel kaynaklar ve deneme tavsiye edilir.

Eksik Konunu Tamamla Hakkında Merak Edilenler: