Deneme kulübü üyeliği ücretli mi?

Cevap:

Evet, deneme kulübü üyeliği ücretlidir. 50 adet deneme sınavı 9.950 TL + KDV, 150 adet deneme sınavı ise 19.950 TL + KDV olarak belirlenmiştir.

Dersflix Derece Merkezi, KÖK sistemi üzerine inşa edilmiştir. Bu sistemde koçluk, özel ders ve kütüphane unsurlarıyla KÖK adını almaktadır. Koçluk kısmının etkili olabilmesi için eğitim koçunun öğrencinin deneme sınavlarının sonuçlarına erişmesi gerekmektedir. Eğitim koçu, bu sonuçları analiz ederek öğrenciye uygun tavsiyelerde bulunmakta ve ders çalışma programını hazırlamaktadır. Ayrıca, ödev testleri ve özel dersler de düzenlemektedir.

Dersflix Derece Merkezi koçları, deneme sınavlarını geri bildirim olarak kullanmakta ve öğrencilerin gelişim rotasını bu doğrultuda çizmektedir.

Deneme kulübüne katılımın ekstra ücretlendirme nedeniyle zorunlu olmadığı ancak tavsiye edildiği belirtilmiştir. Öğrencilerin ölçme ve değerlendirme amacıyla deneme sınavlarına ihtiyaç duyulmaktadır. Okulda yapılan deneme sınavlarının miktarının genellikle yılda 50-80 civarında kaldığı vurgulanmıştır. Bu nedenle, Dersflix Derece Merkezi en az 150 en fazla 300 deneme sınavı yapmayı önermektedir. Bu sayede öğrencilerin daha etkili bir şekilde ölçüm ve değerlendirme yapmaları amaçlanmaktadır.