Seansa göre ve güne göre paketler arasında ne fark var?

Cevap:

Seansa göre paketlerimizde, "1 föy=1 seans" tır. Föy, konu anlatım kitapçığı demektir. Föyde anlatılan konu bitmeden özel ders bitmez. Veliler öğrencinin yıllık veya aylık ihtiyacına göre paket satın alabilmektedir. Sıfırdan tüm 9-10-11-12. sınıf konuların toplamı 462 seans sürmektedir. Seans hesaplamak için buraya tıklayınız.

Örneğin, Atatürk Fen Lisesi öğrencisi Berke G. sadece 214 seans ile tüm 9-10-11-12.sınıf konularındaki eksiklerini tamamlayabilmektedir.  Aynı okuldan Mehmet ise 94 seans ile tüm konularını tamamlayabilmektedir. Bu eksik konu listesini eğitim koçu ve öğrenci beraber tespit etmektedirler. Ayrıca web sitemizde bu linkten sizler de hesaplayabilirsiniz. Seanslı paketlerde sınırsız soru sorma imkanı bulunmamaktadır.

Güne göre pakette ise, "1 gün = 3 föy-seans özel ders + sınırsız soru çözümü" vardır. Aynı gün işlenmiş konuları kapsayan sınırsız soru sorma imkanı vardır. Konular bitene kadar bir günde en az 3 föy-seans özel ders verilmektedir. Konular bittikten sonra da günlük en az 3 seans soru çözümleri yapılmaktadır

Genellikle Dersflix Derece Merkezi öğrencileri için güne göre paketlerden haftada 2 gün yeterli olmaktadır. Haftanın diğer günlerinde de kütüphane üyeliği alıp test çözmektedirler.

Kütüphane üyeliği bedeli ve Deneme Kulübü üyeliği bedeli bu paketlere (hem seansa göre hem de güne göre paketlere) dahil değildir.