Tanışma özel dersi ile karakter analizi nedir? Niçin yapılır?

Cevap:

Öğrenciler bazen LGS döneminde çalışıp iyi liselere girmiş olabiliyor ve sonrasında lisede farklı alanlara ilgisi dağılıp ders çalışmamış halde Dersflix Derece Merkezi ile tanışabiliyorlar. Bu durumda öğrencinin eksiklerini tespit edip geçmiş yılların telafisi ne ölçüde yapılabilir? Bunu anlamak için tanışma özel dersi yapılmaktadır.

Tanışma özel dersi ile öğrenci de öğretmenin ne kadar iyi ders anlattığını görmelidir. Aktarım becerisini test etmelidir. Öğretmen ve koçlarının otoritesine teslim olmalıdır. Kalite karşısında pes demelidir. Okul ve kurslarda tahtada 16 derste öğrenemediğim bir konuyu - örneğin optik konusunu - Dersflix Derece Merkezi’nde bir hafta sonunda öğrendim diyebilmelidir.

Böylesi bir etki ve sonuç gerçekleşince Dersflix Derece Merkezi veliye karşı pazarlık gücünü eline almaktadır. Naz makamı Dersflix olmaktadır. Veli ve öğrenciden 5 milyon tane var ama bu kadar etkili ders anlatımı ve başarı kaç merkezde var? Denge ve ibre Dersflix Derece Merkezi yönüne geçmektedir. Kayıtlar da aylık yapıldığı için memnun kalmadığı zaman veli kurumu bırakabilmektedir. Dersflix Derece Merkezi kendine ve kalitesine ve gelen yoğun talebe güvenmektedir.

Bu konu hakkında kurucumuz Hakan Akçay'ın bu konu hakkındaki görüşlerini mutlaka izleyiniz: